Produkty

Zmywarki

Pora zmienić sposób, w jaki dbasz o swoje naczynia. 

Czy zależy Ci na perfekcyjnie czystych i suchych naczyniach, ale równocześnie dbasz o ich zużycie? Z nową generacją zmywarek Philco osiągniesz doskonałe wyniki mycia, nawet przy ograniczonym budżecie.

Wybór z kategorii
Zmywarki 60 cm
Zmywarki 45 cm
Zmywarki kompaktowe
Wszystko
Filtr
Wymaż wszystko
Klasa energetyczna

Opóźniony start

Liczba programów
Wyniki:
Sortuj według:

Dla higienicznie czystych naczyń, które oszczędzają czas i energię

Czy zależy Ci na perfekcyjnie czystych i suchych naczyniach, ale równocześnie dbasz o ich zużycie? Z nową generacją zmywarek Philco osiągniesz doskonałe wyniki mycia, nawet przy ograniczonym budżecie.

Zmywarki Philco nowej generacji nie tylko zapewnią większą wygodę w domu, ale także zmniejszą zużycie energii. Optymalne wykorzystanie zmywarki przyczyni się do zmniejszenia jej wpływu na środowisko naturalne. Dzięki nowoczesnym zmywarkom oszczędzisz nie tylko czas i zadbasz o swoje dłonie, ale też zaoszczędzisz pieniądze i przyczynisz się do ochrony środowiska.
1Godzina razem z suszeniem - zmywarki

1 godzina z suszeniem

Nie zawsze mamy czas na długie programy pracy. Jeśli potrzebujemy szybko umyć oraz osuszyć naczynia, które nie są nadmiernie brudne, można wybrać program z suszeniem trwający 1 godzinę.
DirectSpray - zmywarki

Funkcja DirectSpray

DirectSpray to technologia zaprojektowana do bezpośredniego mycia wnętrza butelek dla niemowląt lub wysokich szklanek, zapewniająca większą higienę i czystość.
HS Protection - zmywarki

Funkcja HS Protection

Z myślą o zapobieganiu przed zalaniem domu, zmywarka posiada standardowe zabezpieczenia – przeciwko wylaniu wody oraz przeciwko przepełnieniu, jak również AquaStop. Ponadto, wyposażona jest w ochronę HS, która chroni ją przed uszkodzeniem, gdy brakuje wody w jej wnętrzu
Silnik inwerterowy - zmywarki

Silnik inwerterowy

Silnik inwerterowy z 10-letnią gwarancją, zaprojektowany zgodnie z wiodącą technologią, która zapewnia ekonomiczną, cichą pracę z długim okresem użytkowania.
Smart Wash - zmywarki

Funkcja Smart Wash

Automatycznie ocenia stopień zabrudzenia naczyń do mycia, następnie ustawia optymalną temperaturę wody i czas mycia dla jakościowej pracy, jednocześnie oszczędzając czas i energię.
Steam Wash - zmywarki

Funkcja Steam Wash

Funkcja SteamWash została zaprojektowana do mycia bardzo brudnych naczyń za pomocą pary w celu uzyskania maksymalnej higienicznej czystości.
TriangleWash - zmywarki

Funkcja Triangle Wash

Program ciśnieniowy przeznaczony do skutecznego mycia bardzo brudnych naczyń, takich jak garnki i patelnie, umieszczonych w tylnej części dolnego kosza.
TurboDrying - zmywarki

Funkcja Turbo Drying

Dzięki technologii Turbo Drying, która odciąga parę z komory głównej zmywarki do naczyń, naczynia będą nie tylko idealnie czyste, ale również suche po zakończeniu mycia.
TwinProWash - zmywarki

Funkcja Twin Pro Wash

Program TwinProWash pozwala na czyszczenie mniej zabrudzonych naczyń przy niższym ciśnieniu wody w koszu środkowym oraz na czyszczenie silnie zabrudzonych naczyń przy wyższym ciśnieniu w koszu dolnym. Wszystko zostanie dokładnie oczyszczone i delikatnie umyte jednocześnie.

 
Myčky

Nowa generacja zmywarek

Zmywarki Philco nowej generacji nie tylko zapewnią większą wygodę w domu, ale także zmniejszą zużycie energii.