Produkty

Zmywarki

Pora zmienić sposób, w jaki dbasz o swoje naczynia. 

Czy zależy Ci na perfekcyjnie czystych i suchych naczyniach, ale równocześnie dbasz o ich zużycie? Z nową generacją zmywarek Philco osiągniesz doskonałe wyniki mycia, nawet przy ograniczonym budżecie.

Wybór z kategorii
Zmywarki 60 cm
Zmywarki 45 cm
Zmywarki kompaktowe
Wszystko
Filtr
Wymaż wszystko
Wydajność prania

Wydajność suszenia

Sygnalizacja postępu prania

Program automatyczny

Liczba kompletów
Ilość ustawień temp.
AquaStop

Klasa energetyczna

Opóźniony start

Liczba programów
Wyniki:
Sortuj według:

Dla higienicznie czystych naczyń, które oszczędzają czas i energię

Czy zależy Ci na perfekcyjnie czystych i suchych naczyniach, ale równocześnie dbasz o ich zużycie? Z nową generacją zmywarek Philco osiągniesz doskonałe wyniki mycia, nawet przy ograniczonym budżecie.

Zmywarki Philco nowej generacji nie tylko zapewnią większą wygodę w domu, ale także zmniejszą zużycie energii. Optymalne wykorzystanie zmywarki przyczyni się do zmniejszenia jej wpływu na środowisko naturalne. Dzięki nowoczesnym zmywarkom oszczędzisz nie tylko czas i zadbasz o swoje dłonie, ale też zaoszczędzisz pieniądze i przyczynisz się do ochrony środowiska.
1Godzina razem z suszeniem - zmywarki

1 godzina z suszeniem

Nie zawsze mamy czas na długie programy pracy. Jeśli potrzebujemy szybko umyć oraz osuszyć naczynia, które nie są nadmiernie brudne, można wybrać program z suszeniem trwający 1 godzinę.
DirectSpray - zmywarki

Funkcja DirectSpray

DirectSpray to technologia zaprojektowana do bezpośredniego mycia wnętrza butelek dla niemowląt lub wysokich szklanek, zapewniająca większą higienę i czystość.
HS Protection - zmywarki

Funkcja HS Protection

Z myślą o zapobieganiu przed zalaniem domu, zmywarka posiada standardowe zabezpieczenia – przeciwko wylaniu wody oraz przeciwko przepełnieniu, jak również AquaStop. Ponadto, wyposażona jest w ochronę HS, która chroni ją przed uszkodzeniem, gdy brakuje wody w jej wnętrzu
Silnik inwerterowy - zmywarki

Silnik inwerterowy

Silnik inwerterowy z 10-letnią gwarancją, zaprojektowany zgodnie z wiodącą technologią, która zapewnia ekonomiczną, cichą pracę z długim okresem użytkowania.
Smart Wash - zmywarki

Funkcja Smart Wash

Automatycznie ocenia stopień zabrudzenia naczyń do mycia, następnie ustawia optymalną temperaturę wody i czas mycia dla jakościowej pracy, jednocześnie oszczędzając czas i energię.
Steam Wash - zmywarki

Funkcja Steam Wash

Funkcja SteamWash została zaprojektowana do mycia bardzo brudnych naczyń za pomocą pary w celu uzyskania maksymalnej higienicznej czystości.
TriangleWash - zmywarki

Funkcja Triangle Wash

Program ciśnieniowy przeznaczony do skutecznego mycia bardzo brudnych naczyń, takich jak garnki i patelnie, umieszczonych w tylnej części dolnego kosza.
TurboDrying - zmywarki

Funkcja Turbo Drying

Dzięki technologii Turbo Drying, która odciąga parę z komory głównej zmywarki do naczyń, naczynia będą nie tylko idealnie czyste, ale również suche po zakończeniu mycia.
TwinProWash - zmywarki

Funkcja Twin Pro Wash

Program TwinProWash pozwala na czyszczenie mniej zabrudzonych naczyń przy niższym ciśnieniu wody w koszu środkowym oraz na czyszczenie silnie zabrudzonych naczyń przy wyższym ciśnieniu w koszu dolnym. Wszystko zostanie dokładnie oczyszczone i delikatnie umyte jednocześnie.

 
Myčky

Nowa generacja zmywarek

Zmywarki Philco nowej generacji nie tylko zapewnią większą wygodę w domu, ale także zmniejszą zużycie energii.