Produkty

Pranie i suszenie

Zagwarantuj doskonałą opiekę i ochronę dla Twojego prania.

Wybierz pralkę i suszarkę Philco do higienicznego czyszczenia ubrań bez prasowania.

Wybór z kategorii
Pralki
Wszystko
Filtr
Wymaż wszystko
Wyniki:
Sortuj według:
Nie znaleziono produktów dla wybranej kategorii i kombinacji filtrów. Spróbuj USUŃ WSZYSTKIE FILTRY.

HIGIENICZNIE CZYSTE PRANIE BEZ PRASOWANIA

Właśnie znalazłeś urządzenie, które najlepiej zajmie się Twoimi rzeczami. Siła pary, innowacyjna technologia oraz funkcje optymalizujące wydajność, osiągi i wykorzystanie energii są połączone z eleganckim designem.

Pralki i suszarki marki Philco nowej generacji oferują nie tylko wygodę w codziennym praniu, lecz także nowoczesne rozwiązania, które zapewniają skuteczne usuwanie plam i higieniczną czystość, przy jednoczesnym zachowaniu delikatności wobec ulubionych ubrań i przedmiotów, utrzymując je w doskonałym stanie przez długi czas.
Linia Philco King Designer z opcją parowej funkcji dostarcza pralki oraz suszarki o takiej samej budowie i pojemności, co pozwala na ich montaż obok siebie lub w formie stosu. Dla mniejszych gospodarstw domowych dostępna jest również pralka z funkcją suszenia.
 
AntiCrease - pralki

Funkcja AntiCrease

Na końcu cyklu suszenia uruchamiana jest funkcja AntiCrease, podczas której odzież jest poddana cyklicznym obrotom we wnętrzu bębna przez 30 minut, aby zredukować ilość zagnieceń.
Kryształowy bęben - pralki

Kryształowy bęben

Dzięki zastosowaniu specjalnej powierzchni, projektowaniu kosza oraz kształtowaniu szyby wewnętrznej drzwi, kryształowy bęben skutecznie redukuje ryzyko mechanicznego uszkodzenia prania i zwiększa jego trwałość.
Dodatkowa higiena - pralki

Dodatkowa higiena

Dodatkowa dbałość o czystość i higienę jest kluczowa w zwalczaniu bakterii, wirusów i alergenów, które nie przetrwają w suchych i ciepłych warunkach. W suszarkach Philco King znajduje się dodatkowa opcja higieniczna, która podnosi temperaturę suszenia oraz przedłuża czas procesu, co pozwala na uzyskanie sterylnej czystości prania.
Extra Dirty - pralki

Funkcja Extra Dirty

Funkcja Extra Dirty poprawia efektywność prania, niezależnie od stopnia zabrudzenia tkanin. Pralki Philco King automatycznie modyfikują ustawienia programu, aby zapewnić idealne pranie.
Silnik inwerterowy - pralki

Silnik inwerterowy

Silnik inwerterowy z 10-letnią gwarancją, zaprojektowany zgodnie z wiodącą technologią, która zapewnia ekonomiczną, cichą pracę z długim okresem użytkowania.
Automatyczna kontrola ilości - pralki

Automatyczna kontrola ilości

Dzięki automatycznej kontroli ilości, pralka dostosowuje zużycie wody i energii elektrycznej do rodzaju oraz ilości pranych tkanin. Pozwala to zaoszczędzić wydatki, jak również zapewnia idealne pranie ubrań.
Mój program - pralki

Funkcja własnego programu

Za pomocą funkcji Moje Programowanie można zapisywać i uruchamiać ulubione ustawienia zaledwie jednym przyciskiem.
SpaCare - pralki

SpaCare

Dzięki rozwiązaniu SpaCare, para przed praniem głęboko wnika w tkaninę, dokładnie namaczając plamy. Dodatkowo eliminuje aż 99,9% alergenów i bakterii.
Pompa ciepła - pralki

Pompa ciepła

Urządzenie do odzyskiwania ciepła może przetwarzać ciepło, które powstaje podczas suszenia i przekazywać je z powrotem do procesu, co skutecznie zwiększa wydajność i redukuje zużycie energii.
Pračky King

Pralki parowe

Philco King nowej generacji